Wspieramy sport

Jako firma działająca w branży odzysku metali doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka spoczywa na naszych barkach. Bardziej, niż inni, mamy świadomość każdego etapu powstawania rzeczy i przepływu surowców. Wiemy jak wiele pracy i wysiłku trzeba włożyć, by nadać drugie życie przedmiotom. Jako pionierzy, w naszej wąskiej specjalizacji, wiemy ile pracy kosztowało nas zbudowanie świadomości wśród grup przedsiębiorców z zakresu wspólnego poszanowania środowiska i ponownego wykorzystania surowców nieodnawialnych źródeł.

To tylko jednak jedna strona naszego biznesu, dzięki niej jednak, możemy spojrzeć na świat z szerszej perspektywy. Jako firma odpowiedzialna społecznie staramy się wykorzystać część wypracowanych przez nas środków i przeznaczać je na wspieranie innych. Chcemy podzielić się tym, co mamy, by budować lepszy świat wokół siebie. Pomagamy wykluczonym, wspieramy wybrane fundacje, konkretne działania kierujemy również na sponsorowanie zawodników występujących pod naszymi „ firmowymi barwami”. Poniżej sylwetki osób, z którymi mamy przyjemność działać:

Jerzy Sekura

zapaśnik, trener, przedsiębiorca, wielokrotny mistrz Polski, we wrześniu 2021 zdobył swój dziesiąty tytułu Mistrza Polski.

Wspieramy Jurka w przygotowaniach do kolejnych Mistrzostw Świata, które odbędą się w dniach 19-24.10.2021 w Greckim kurorcie Loutraki. Jurek sam zaangażowany jest w prospołeczne działania. Poświęca swój prywatny czas na organizacje remontu hali KS Pogoń Ruda Śląska.

Swoimi środkami oraz przy pomocy ludzi dobrej woli stara się wskrzesić zajęcia dla dzieci i młodzieży i krzewić zacięcie sportowe wśród najmłodszych.

Trzymamy kciuki za jego sukcesy oraz żeby nigdy nie zabrakło mu zapału.

Bartosz Zaik

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wykładowca w centrum edukacji sportowej S.A.S, Fizjo-trener oraz trener personalny z ponad 14 - letnim doświadczeniem, czynny zawodnik trójboju siłowego - medalista mistrzostw Świata, Europy oraz Polski, reprezentant Polski oraz rekordzista Polski w kat. wagowej - 100kg.

Osiągnięcia:
- 1 miejsce Mistrzostwo Świata w Trójboju siłowym WUAP kat.100kg - Austria 2014r
- Mistrzostwo Europy w Wyciskaniu Sztangi leżąc WUAP kat.90kg - 2015r Czechy
- 2 Miejsce - Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym WPA kat. 100kg - 2019r
- 2 Miejsce - Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym XPC kat.100kg - 2020r
- 1 Miejsce - Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym WPC kat.100kg
- 2019,2020 r - 1 Miejsce - Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym XPC kat.100kg
- 2019r, 2021 r - Rekordzista Polski w Trójboju siłowym w fed. WPC i XPC - Reprezentant Polski w Trójboju Siłowym fed.WPC.

Rekordy życiowe:
- Przysiad 325kg
- Wyciskanie Sztangi - 190kg
- Martwy Ciąg - 340kg
Kat. wagowa - 100kg

» wróć do strony www.stellmet.pl